1 kariera-604x236
Kariera

Firma DRAMERS S. A. od początku swojego istnienia stawiała na wykwalifikowaną i kompetentną Kadrę Kierowniczą, której zadaniem jest nie tylko dbać o rozwój i wizerunek firmy ale także o pracowników – bo to w nich tkwi siła Przedsiębiorstwa.

Dobry pracownik to taki, który przy wykorzystaniu odpowiednich środków motywacyjnych, posiada poczucie własnej wartości i misji realizowanych przez siebie zadań oraz wytyczanych celów, ale również i taki, który ma możliwość pogłębiania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności, a my każdemu staramy się to zapewnić.

Stosując odpowiednie zaplecze, szkolimy pracowników tak by posiadać w swym gronie jak najlepszych fachowców w danych dziedzinach. Stawiamy na zgrany zespół pracowników, gdzie integracja jest wiążącym i pomocnym czynnikiem współpracy pomiędzy ludźmi i działami. Dbamy o to by prawidłowy dialog wśród pracowników był podstawą zachowań wewnątrz firmy. Nie tolerujemy różnego rodzaju nieuczciwych posunięć i sytuacji.

Dlatego też, stawiamy na integrację wśród naszych pracowników, organizując wieczorne spotkania, imprezy okolicznościowe, plenerowe oraz wyjazdowe.

Jeśli jesteś osobą ambitną, uczciwą, pracowitą oraz kontaktową i lubisz rozwijać swoje umiejętność o nowe spektrum doświadczeń – u nas możesz znaleźć swoje miejsce.

Dajemy możliwość rozwoju – organizując praktyki studenckie.