1 kariera-604x236
Automatyk

Miejsce pracy: Rabowice (pow. poznański) koło Swarzędza

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska i obowiązki:

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • zgłaszanie zapotrzebowania, zamawianie czꜶci zamiennych niezbędnych do
  • wykonywania prac i przeglądów z mistrzami poszczególnych działów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Wymagania  obowiązkowe:

  • wykształcenie min. śœrednie z zakresu automatyki/elektryki,
  • dośœwiadczenie w w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakresie automatyki i mechaniki,
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki, pneumatyki,
  • znajomoœść systemów sterowania opartych na PLC,
  • znajomość sterowników SIMENS,
  • znajomoœść systemów wizualizacji,
  • znajomoœść sieci przemysłowych (Ethernet),
  • posiadania uprawnień G1 1KV (15kV), G2,
  • samodzielnoœść i sprawnośœć działania,
  • szybka adaptacja do zmian i nowych warunków,
  • znajomoœść języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • prace w ciągle rozwijającym się zakładzie,
  • możliwoœść rozwoju,
  • dojazd autobusem pracowniczym ze strony Poznania R. ŚŒródka, ul. Warszawska, Antoninek oraz Swarzędz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętnośœci i wiedzy kandydata.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV drogą mailową z dopiskiem Automatyk.

Informacje telefoniczne pod numerem 61 624 55 00 – aplikacje nie zawierające wymagań obowiązkowych nie będą brane pod uwagę.