1 kariera-604x236
Mechanik

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w pełnej sprawnoœści maszyn i urządzeń technologicznych.

Opis stanowiska i obowiązki:

  • wykonywanie zadań prewencyjnych zapobiegających awariom
  • wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
  • wykonywanie napraw oraz usuwanie awarii i uszkodzeń maszyn i urządzeń
  • udział w przeglądach technicznych
  • udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Wymagania obowiązkowe:

  • gotowośœć do pracy w systemie zmianowym,
  • wykształcenie zawodowe lub œśrednie techniczne o profilu mechanicznym,
  • przynajmniej 2, 3 lata dośœwiadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (najlepiej w zakładzie z wdrożonymi standardami ISO i BRC),
  • dośœwiadczenie w pracy z maszynami,
  • doœświadczenie w pracy w dziale technicznym (mechanik zakładowy, konserwator, itp.) lub utrzymania ruchu,
  • wysokie umiejętnośœci manualne – obowiązkowoœć i terminowośœć
    komunikatywnoœść, umiejętnośœć budowania dobrych relacji w grupie.

Mile widziane:

  • mile widziana znajomośœć zagadnień elektrycznych,
  • znajomośœć układów pneumatyki.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doœświadczenia i umiejętnośœci,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • prace w ciągle rozwijającym się zakładzie,
  • możliwośœć rozwoju osobistego,
  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym ze strony Poznania ( R. ŒŚródka, Antoninek, Swarzędz ).

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O WYSYŁANIE CV drogą mailową z dopiskiem MECHANIK

Informacje telefoniczne pod numerem 61 624 55 00 – aplikacje nie zawierające wymagań obowiązkowych nie będą brane pod uwagę