1 kariera-604x236
Narzędziowiec

Miejsce pracy: Rabowice (pow. poznański) koło Swarzędza

Opis stanowiska i obowiązki:

  • usuwanie awarii form wtryskowych i rozdmuchowych (pet i hdpe)
  • przeglądy bieżące i okresowe form
  • wprowadzenia modyfikacji form
  • współpraca z narzędziowniami zewnętrznymi
  • konserwacja i dbanie o dobrą kondycję form i wtryskarek oraz maszyn obróbczych
  • naprawy i obróbka form w wewnętrznej narzędziowni (obsługa obrabiarek uniwersalnych i cnc)
  • wprowadzanie optymalizacji i usprawnień procesu wtrysku (maszyn i form)

Wymagania obowiązkowe:

  • wykształcenie zawodowe, œśrednie techniczne,
  • uprawnienia i umiejętnośœć obsługi obrabiarek,
  • znajomoœść spawania Mig, Tig, El,
  • znajomośœć tworzyw sztucznych,
  • doœświadczenie 3-5 lat w pracy na narzędziowni lub wtryskowni,
  • znajomośœć branży: œślusarskiej, regeneracji form wtryskowych, rozdmuchowych,
  • znajomoœść maszyn: wtryskarek, szlifierek, tokarek uniw. i cnc frezarek uniw. i cnc, elektrodrążek,
  • wiedza z zakresu:
    • obróbki i praktycznego zastosowania metali i niemetali,
    • zastosowania tworzyw sztucznych do wtrysku z zakresu proces wtrysku i obróbki materiałów,
    • znajomoœść rysunku technicznego.

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do postawionych wymagań.

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O WYSYŁANIE CV drogą mailową Z dopiskiem MECHANIK.

Informacje telefoniczne pod numerem 61 624 55 00 – aplikacje nie zawierające wymagań obowiązkowych nie będą brane pod uwagę.