Pracuj z nami
Miło nam, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy. Pamiętaj o przygotowaniu w formie elektronicznej swojego CV oraz wszystkich istotnych dokumentów.

Zadania

  •  Wspieranie działań związanych z wdrożeniem SAP HANA
  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniu
  • Wsparcie w szkoleniach

Oczekiwania

  • Umiejętność pracy w grupie
  •  Zdolność analitycznego myślenia
  • Łatwość pracy z systemami komputerowymi
  • Biegła i praktyczna obsługa pakietu MS Office
  • Ciągły rozwój, aktywna praca i zaangażowanie
  • Sympatyczne usposobienie
  • Najlepiej student/-ka co najmniej czwartego semestru studiów na kierunkach ścisłych (informatyka, matematyka), kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami SAP

Oferujemy

  • Płatny staż w nowoczesnej firmie w Dramers S.A. z siedzibą w Rabowicach.
  • Prace w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (w ramach 8.00-16.00)
  • Uczestnictwo we wdrażaniu SAP HANA
  • Komfortowe warunki pracy i konstruktywną pracę
  • Możliwość przystąpienia do programu Benefit
  • Opiekę medyczną
  • Owocowe poniedziałki na stołówkach
  • Możliwość zakupu środku czystości w atrakcyjnych cenach

Administratorem danych jest Dramers S.A. z siedzibą w Rabowicach. Celem przetwarzania danych kandydata jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Administrator będzie przekazywał dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników dla celów rekrutacji.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dzisiaj:

Drag and drop files here or Browse