private-label-604x236
Private label

Klientom marki własnej proponujemy wytwarzanie kosmetyków oraz produktów chemii gospodarczej.

Posiadamy zespół pracowników odpowiedzialnych wyłącznie za profesjonalną obsługę i realizację projektów marki własnej. Gwarantujemy, że decydując się na współpracę z nami będą Państwo obsługiwani przez dedykowanego Wam Managera Projektu, którego doświadczenie zapewni sprawną realizację wdrożenia produkcji i organizacji dostaw.

Dysponujemy własnym laboratorium badawczym, co umożliwia nam zarówno wykorzystanie gotowych, jak i rozwijanie nowych receptur dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapewniamy możliwość zastrzeżenia receptur wyłącznie dla Państwa produktu. Dodatkowo oferujemy możliwość kompleksowej współpracy obejmującej także kreację wyglądu produktów (opakowań, projektów graficznych).

Z doświadczenia firmy Dramers skorzystali klienci z ponad 25 krajów na świecie. Produkty wytwarzane w naszym zakładzie dostarczane są zarówno do międzynarodowych sieci handlowych jak i B2B (dystrybutorzy, właściciele rozpoznawalnych na rynku marek). Rygorystyczne normy produkcyjne, potwierdzone zdobytymi certyfikatami, pozwalają nam wytwarzać produkty o w wysokich parametrach jakościowych zarówno w segmencie Premium, jak i pierwszej ceny.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt, z przyjemnością przygotujmy szczegółową ofertę!

Dział marki własnej

e-mail: private.label@dramers.com.pl