Nasze marki

Poznaj bogate portfolio naszych produktów i brandów.

Bo dbasz o dom!

BRAIT

Bo dbasz o dom!

Marka Brait istnieje na rynku od 20 lat, oferując szeroką gamę odświeżaczy powietrza oraz produktów chemii gospodarczej. W tym czasie zyskała zaufanie klientów, którzy doceniają przede wszystkim wysoką jakość i skuteczność produktów, dzięki zastosowaniu innowacyjnych receptur.

WIĘCEJ
Zapachy dla każdego.

JEAN MARC

Zapachy dla każdego.

Jean Marc to marka, która tworzy zapachy, współpracując ze znakomitymi domami perfumeryjnymi na świecie. Dzięki temu produkty są kreowane zgodnie z trendami topowych nut zapachowych, spełniając oczekiwania wymagających koneserów. Bogate portfolio marki oferuje takie produkty jak: wody perfumowane, toaletowe, płyny po goleniu , dezodoranty czy zestawy upominkowe.

WIĘCEJ

Pozostałe Marki

Wysokiej jakości produkty do codziennej stylizacji włosów, w portfolio znajdują się takie produkty jak pianki, lakiery oraz żele do włosów. Oferowane receptury pozwolą zachować trwały efekt przez cały dzień i długą noc.

Z 4Seasons regularna stylizacja włosów to proste zadanie. W portfolio marki znajduje się szeroki wybór lakierów i pianek do włosów o zróżnicowanym stopniu działania.

Look Expert w swoim portfolio posiada produkty do codziennej pielęgnacji w wielu barwnych zapachach. Kosmetyki dedykowane zarówno kobietom i mężczyznom, z dodatkiem wyselekcjonowanych składników takich jak prowitaminy i naturalne oleje.

Marka dedykuje swoje produkty kobietom w wielu zróżnicowanych zapachach i wariantach pielęgnacyjnych. W portfolio marki Concertino znajdują się takie produkty jak zmywacze do paznokci oraz dezodoranty.