Wybierz swój język

Pracuj z nami
Miło nam, że zainteresowała Cię nasza oferta pracy. Pamiętaj o przygotowaniu w formie elektronicznej swojego CV oraz wszystkich istotnych dokumentów.

Zadania

  • szykowanie nastawów surowcowych
  • naważanie i zasypywanie surowca zgodnie z wytycznymi
  • obsługa linii produkcyjnej i przezbrajanie jej na inny asortyment
  • pomoc mechanikom przy usuwaniu awarii maszyny
  • obsługa maszyn typu ekstruder i maszyn wytwarzających kostki toaletowe (mieszalniki)
  • kontrola jakości produktu gotowego
  • realizacja norm i raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy

Oczekiwania

  • chęć do nauki i pracy
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy i szybkiego uczenia się
  • samodzielność, sumienność oraz odpowiedzialność w pełnieniu obowiązków
  • sprawność manualna i siła fizyczna
  • dokładność i systematyczność podczas pracy
  • szybka adaptacja do zmian i nowych warunków
  • brak uczuleń, brak przeciwskazań do pracy przy intensywnych zapachach
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziana znajomość maszyn typu mieszalniki, ekstrudery

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w Dramers S.A. z siedzibą w Rabowicach
  • możliwość udziału w programie polecenia nowego pracownika 500+
  • możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym
  • ubezpieczenie grupowe na życie PZU
  • kartę MultiSport
  • opiekę medyczną na terenie zakładu 24h
  • pracę w zakładzie o stabilnej sytuacji w czasach pandemii
  • darmowy parking pracowniczy
  • okazjonalny kalendarz
  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym: Winogrady --> rondo Śródka --> Swarzędz

Administratorem danych jest Dramers S.A. z siedzibą w Rabowicach. Celem przetwarzania danych kandydata jest przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych. Administrator będzie przekazywał dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników dla celów rekrutacji.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dzisiaj:

Drag and drop files here or Browse
Akceptuję wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Funkcjonalny
Joomla! Engagebox
Zaakceptuj
Odrzuć
Marketing
Zestaw technik, których celem jest strategia handlowa, a w szczególności badanie rynku.
Adforma
Zaakceptuj
Odrzuć